آیکون خبرنامه

Tell

  40884853-4 -021

کیمیا رازی

شرکت کیمیارازی در اواخر سال ۱۳۶۰ در شهر صنعتی البرز قزوین تأسیس شد. کیمیارازی در حال حاضر در دو مجموعه مستقل و در زمینی به مساحت حدود ۱۸ هکتار و دفتر مرکزی مستقر در تهران به عنوان بزرگترین و اصلی‌ترین تولید کننده لعاب کشور مشغول به تولید و فعالیت می‌باشد. فعالیت شرکت با تولید ۴۰۰۰ تن محصول در سال شروع شده و در حال حاضر به حداقل ۸۰۰۰۰ تن در سال رسیده است. با توجه به سیاست سهامداران آن مبنی بر به روز بودن و رشد شرکت، کیمیارازی طی مراحل زیر فعالیت خود را گسترش داده است:
اطلاعات پایه

کیمیا رازی

  • تولید کننده

پودر چاپ
فریت ترانس دیوار
فریت اپک دیوار
لعاب
پخت سوم
جوهر
شرکت کیمیارازی جهت رسیدن به بهترین راه‌های همکاری و موفقیت در پروژه‌های مورد علاقه و واجد منافع مشترک برای طرفین، همواره در ارتباط تنگاتنگ با مشتریان قرار دارد. خدمات مهندسی ارائه شده به مشتریان همواره یکی از اصول مهم شرکت کیمیارازی بوده است.
با تکیه بر تیم حرفه ای و ارتباط نزدیک با مشتریان، شرکت کیمیارازی ساپورت فنی و انتقال دانش لازم را جهت ارتقای سطح کیفی محصولات مشتریان فراهم می کند. ما جهت فراهم کردن بهترین راه حل‌ها تا رسیدن به بهترین نتایج متناسب با شرایط ویژه هر مشتری با آنها در ارتباط نزدیک هستیم. هدف ما توسعه مشترک محصول از مرحله طراحی تا تولید صنعتی است. خدمات جامع ما برای هر مشتری به طور جداگانه و اختصاصاً ویژه شرایط خاص آن شرکت و بازار مورد نظر آنها ارائه می گردد.

تهران - خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، ساختمان فانوس آبی، پلاک 31، طبقه4، واحد8

http://www.kimiarazi.com

اطلاعات کارخانه

قزوین - شهرک صنعتی البرز - خیابان فارابی - خیابان میرداماد غربی

۳۲۲۲۳۶۵۸(۰۲۸) - ۳۲۲۲۲۶۵۸(۰۲۸) - ۳۲۲۴۲۰۹۵(۰۲۸)

۰۲۸۳۲۲۲۲۵۵۱

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس:تهران،ونک،خیابان شیرازجنوبی،خیابان گرمسار غربی،پلاک 6،طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) :  4-40884853 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۴۳ نفر
۲,۷۹۰,۶۱۰ نفر
۷۶۴ نفر
۲۱,۲۶۸ نفر
map